Ortodoncja

W Naszym gabinecie oferujemy leczenie dzieci i dorosłych zarówno aparatami stałymi jak i zdejmowanymi przy użyciu najnowocześniejszych technik leczenia. Kontakt: 603 685 083 lub 666 315 614

Piękny uśmiech – we współczesnym świecie estetyczny wygląd oznacza często różnice pomiędzy niepowodzeniem a sukcesem, zarówno w naszym osobistym, jak i zawodowym życiu. Usta są centralnym punktem twarzy. Nie powinno więc, być zaskoczeniem, że uśmiech odgrywa ważną rolę dla nas samych i dla innych.
Czarujący uśmiech otwiera i znosi bariery, które stoją pomiędzy Tobą a pełniejszym życiem.
Zdrowy zgryz – piękny uśmiech to nie tylko ozdoba Naszej twarzy, równo ustawione zęby, które mają prawidłowe kontakty pełnią również ważną funkcję w Naszym organizmie, jaką jest rozdrabnianie pokarmów i w ten sposób przygotowanie go do trawienia w dalszych odcinkach przewodu pokarmowego.
Udowodniono, że braki w uzębieniu są jedną z przyczyn schorzeń żołądka, dwunastnicy, chorób jelit.
Prawidłowy zgryz zapobiega również powstawaniu chorób przyzębia w późniejszym wieku.

Tradycyjny i najczęściej stosowany aparat ortodontyczny.

  • Zamki metalowe małych rozmiarów wykonane według najnowszej technologi przyklejane do szkliwa przy pomocy specjalnego kleju.
  • Łuk ortodontyczny przyczepiany jest do zamków przy pomocy kolorowych ligatur (mogą być również niewidoczne), które wymienia się na każdej wizycie.
  • Wraz z postępem leczenia łuk ortodontyczny (na początku cienki) wymieniany jest na coraz gruszy.

Bardzo estetyczny aparat polecany przede wszystkim dla osób dorosłych.
Jest tak samo efektywny, jak aparat metalowy.
Na zamkach kosmetycznych można umieszczać również ligatury kolorowe.

W odróżnieniu od aparatu tradycyjnego daje nowe możliwości leczenia wad zgryzu.
Zamki mogą być metalowe i kosmetyczne.
System zapewnia krótki czas leczenia i rzadsze wizyty.
W tym rodzaju aparatu nie stosuje się ligatur elastycznych, co zmniejsza ryzyko przebarwień tych elementów między wizytami.

W odróżnieniu od aparatu stałego stosowany głównie w wieku wzrostowym pacjenta.

  • Polecane dla dzieci w leczeniu wad zgryzu.

Ortodoncja bez zamków

Czym jest Invisalign?

Uśmiech zmienia wszystko. Twoją pewność siebie. Twój wygląd. Twoje życie. Dzięki Invisalign posiadanie wymarzonego uśmiechu nie jest już problemem. Co więcej, nie wymaga to prawie żadnych poświęceń w codziennym życiu.
Invisalign prostuje zęby za pomocą kompletu przezroczystych, wymiennych alignerów, które są wykonywane na zamówienie – specjalnie dla twoich zębów. Każdy aligner będzie wymieniany co dwa tygodnie, tak  aby twoje zęby stopniowo przesuwały się we właściwe miejsce – dzień po dniu i milimetr po milimetrze.
Alignery Invisalign – wygodne, przezroczyste i łatwe do zdjęcia. To nowy uśmiech bez wyrzeczeń. Już ponad 4 mln osób odkryło Invisalign.

Aby poznać szacowany koszt leczenia Invisalign, skontaktuj się z Certyfikowanym Lekarzem Invisalign i umów się na wstępne spotkanie konsultacyjne.

Specjaliści
Dorota Juśkiewicz
lekarz stomatolog

Klinika Okolna s.c

ul. Okólna 3 10-699 Olsztyn

tel. +89 541 00 34

tel. 506 300 683

biuro@klinikaokolna.pl

Ortodoncja

tel. 603 685 083

tel. 666 315 614

gabinet@piekne-zeby.pl

Rejestracja online: